ABCDIJK
1
kategoria:nazwa drużyny:wynik (w km)nr startowymiastowojewództwo
2
1Szkoły ponadpodstawowePoligrafia - Technikum Chemiczne Bydgoszcz16.54596026434Bydgoszczkujawsko-pomorskie
3
2Szkoły podstawoweSiódemka Lębork16.1375682641Lęborkpomorskie
4
3Szkoły podstawowePędzące pingwiny16.0787591760Czerwionka-Leszczynyśląskie
5
4Szkoły ponadpodstawoweZSCKR JABŁOŃ16.02824165221Jabłońlubelskie
6
5Szkoły podstawoweSiódemka kl 7 Lębork15.9837671448Lęborkpomorskie
7
6Szkoły podstawoweMlekołąki15.77747444145Czerwionka-Leszczynyśląskie
8
7Szkoły ponadpodstawoweAnalitycy - Technikum Chemiczne Bydgoszcz15.76433251433Bydgoszczkujawsko-pomorskie
9
8Szkoły ponadpodstawoweZSCKR w Okszowie 1BTb15.3051752378Szczecinzachodniopomorskie
10
9Szkoły podstawoweSP w Okszowie kl. 7 i 814.73745992445Wyszkówmazowieckie
11
10Szkoły podstawowePasożytnicze szczury14.67156679156Czerwionka-Leszczynyśląskie
12
11Osoby dorosłe / drużyny mieszaneAZS WUM uno14.64957631482Warszawamazowieckie
13
12Osoby dorosłe / drużyny mieszaneAZS ZUT 114.61931756383Szczecinzachodniopomorskie
14
13Szkoły podstawoweSigmówki14.58800909151Czerwionka-Leszczynypomorskie
15
14Szkoły ponadpodstawoweGKJ 0114.4875672196Łódźłódzkie
16
15Szkoły ponadpodstawoweZSZ Kurzętnik14.33219721449Czerwionka-Leszczynyśląskie
17
16Szkoły podstawoweErasmus+ Express14.31936231242Sianówzachodniopomorskie
18
17Szkoły ponadpodstawoweEl Pinguinos14.2859933321Redapomorskie
19
18Szkoły ponadpodstawoweBudowlanka 1 Cieszyn14.24123957316Cieszynśląskie
20
19Szkoły ponadpodstawoweTeletubisie14.23389445329Redapomorskie
21
20Szkoły ponadpodstawoweKopernik 114.23075185374Warszawamazowieckie
22
21Szkoły podstawoweSP 5 Świdnik rocznik 201214.11908869241ŚWIDNIKlubelskie
23
22Szkoły podstawoweSP114.1097407144Choszcznozachodniopomorskie
24
23Szkoły podstawoweBestie z Wesołej13.99846024484Warszawamazowieckie
25
24Osoby dorosłe / drużyny mieszaneTEB Edukacja Bielsko-Biała13.94781714518Gdyniapomorskie
26
25Szkoły podstawoweSpocone płaszczki13.90849322155Czerwionka-Leszczynyśląskie
27
26Osoby dorosłe / drużyny mieszaneANS Gniezno13.81069366478Sulejówekmazowieckie
28
27Szkoły ponadpodstawoweZGS wojskowa13.70560976300Redapomorskie
29
28Szkoły ponadpodstawoweLO Parczew13.63535832222Parczewlubelskie
30
29Szkoły ponadpodstawoweAlfa13.60070669311Redapomorskie
31
30Szkoły ponadpodstawoweEkonomik SC13.58183561144Sosnowiecśląskie
32
31Szkoły ponadpodstawoweKopernik 413.51013907458Starogard Gdanskipomorskie
33
32Szkoły ponadpodstawoweCKZiU Erasmus213.36739153461Wysokamałopolskie
34
33Szkoły ponadpodstawoweTechnicy ZST13.3506167481Turekwielkopolskie
35
34Szkoły ponadpodstawoweZespół Szkół Zawodowych - Mechatronik 2M13.3331177179Wolsztynwielkopolskie
36
35Szkoły ponadpodstawoweCiecha Team13.3255294103Gnieznowielkopolskie
37
36Szkoły ponadpodstawoweTuryści - Technikum Chemiczne Bydgoszcz13.30862132435Bydgoszczkujawsko-pomorskie
38
37Szkoły ponadpodstawoweTechnikum Zwierzyniec 613.26125949298Zwierzynieclubelskie
39
38Szkoły ponadpodstawoweŻarenka13.19915313439Bydgoszczkujawsko-pomorskie
40
39Szkoły podstawoweBabeczki13.1624765723Lęborkpomorskie
41
40Szkoły ponadpodstawoweSzaleni Sprinterzy Trójki13.14916151444Okszówlubelskie
42
41Szkoły ponadpodstawoweHRmax13.13680801268Sokółkapodlaskie
43
42Szkoły ponadpodstawoweTechnikum Zwierzyniec 513.13340807296Zwierzynieclubelskie
44
43Szkoły ponadpodstawoweOgry chorążego13.11027813342Redapomorskie
45
44Szkoły ponadpodstawoweGrubi i Wściekli13.10779871312Redapomorskie
46
45Szkoły podstawoweBiegacze i biegaczki13.58837349146Czerwionka-Leszczynyśląskie
47
46Szkoły ponadpodstawoweOrły Witosa12.92655088194Jasieniecmazowieckie
48
47Szkoły podstawoweSportowe Talenty SP nr 4112.85819587114Bydgoszczkujawsko-pomorskie
49
48Szkoły ponadpodstawoweCKZiU Erasmus12.83438772460Więcborkkujawsko-pomorskie
50
49Szkoły podstawoweTechnikum nr 1 Ekonomiczne12.7963526168Sosnowiecśląskie
51
50Szkoły podstawoweDreamteam12.79494761515Katowiceśląskie